FAQ

Pokud nemůžete odpovědět na níže uvedenou otázku, můžete se zde obrátit.

OBJEDNÁVKA A PLATBA

 • adidas Locker Room je nová webová stránka zaměřená na týmové oblečení. Tady najdeš kompletní nabídku adidas Fotbal pro týmy a můžeš objednávat online u svého oblíbeného prodejce adidas.

 • Prodejce adidas je prodejna autorizovaná pro prodej originálních produktů adidas a realizaci objednávek takového zboží.

 • Až si vybereš a budeš s nakupováním u konce, klikni na ikonu tašky v pravém horním rohu. Pokud tam máš nějaké přizpůsobené produkty a chceš na ně přidat označení hráčů (jméno a/nebo číslo), zadej tyto informace, počet kusů a velikosti a teprve pak pokračuj dál.

  Potom klikni na tlačítko Pokračovat a přihlas se ke svému účtu adidas Locker Room. Zkontroluj údaje v objednávce a objednávku odešli vybranému prodejci, kterého chceš požádat o cenovou nabídku. Prodejce tě bude kontaktovat e-mailem nebo telefonicky, abyste si ujasnili podrobnosti ohledně objednávky, doručení, platby a přizpůsobených detailů. Tvoje objednávka bude považována za konečnou, až potvrdíš cenovou nabídku prodejce.

  Před odesláním objednávky prodejci si navíc můžeš vybrané produkty uložit do schránky Locker. Prostřednictvím schránky Locker můžeš sdílet návrhy produktů s celým týmem a nechat hráče před odesláním objednávky hlasovat, co se jim líbí nejvíc. Více informací o schránce Locker najdeš v otázkách níže.

 • Odeslání žádosti o cenovou nabídku prodejci přes adidas Locker Room není považováno za zadání konečné objednávky. Prodejce tě bude kontaktovat telefonicky nebo e-mailem s cenovou nabídkou včetně nákladů na doručení a přizpůsobení a případných slev. Před zadáním konečné objednávky můžeš s prodejcem cenovou nabídku projednat.

 • Konečná cena za objednávku je věcí dohody s prodejcem. Na webu adidas Locker Room jsou uvedené pouze doporučené maloobchodní ceny. Prodejci mohou nabídnout slevu z doporučených cen a mohou si účtovat náklady na přizpůsobení a doručení.

  Zasláním objednávky prodejci přes adidas Locker Room pouze žádáš vybraného prodejce o jeho cenovou nabídku. Prodejce tě bude před dokončením objednávky kontaktovat e-mailem nebo telefonicky s cenovou nabídkou.

 • Nabídka je soubor návrhů přizpůsobených produktů pro tvůj tým, které vybral prodejce.

  Z nabídky můžeš vybrat produkty, které chceš objednat, a zadat potřebné velikosti a počty kusů. Až budeš mít v objednávce všechno tak, jak chceš, můžeš ji poslat zpátky prodejci a požádat ho o konečnou cenovou nabídku.

 • Povolené způsoby platby mohou být různé a závisí a na prodejci, který realizuje tvoji objednávku. S vybraným prodejcem si potvrď cenu a způsob platby ještě před dokončením objednávky.

 • V současné době nelze přes adidas Locker Room objednat vzorky. Někteří prodejci však mohou takovou službu nabízet. Pokud máš zájem o objednání vzorků, zeptej se prodejce.

 • Pro produkty na webu adidas Locker Room není stanoven žádný minimální počet objednaných kusů, někteří prodejci však mohou nějaký minimální počet kusů požadovat. Na minimální počet objednaných kusů se zeptej prodejce.

DORUČENÍ A VRÁCENÍ

 • Dodací lhůta pro tvoji objednávku týmového oblečení závisí na prodejci, který ji realizuje. Nejpřesnější odhad dodací lhůty ti poskytne přímo prodejce.

 • Jestliže si pro realizaci objednávky vybereš online prodejce, zašle ti objednané zboží na požadovanou adresu. Pokud zadáš objednávku prodejci s kamennou prodejnou, budeš mít možnost vyzvednout si zboží na prodejně. Řada prodejců s kamennou prodejnou nabízí také doručení na požadovanou adresu. Na možnosti doručení se zeptej svého prodejce.

 • Ceny za doručení stanovuje prodejce. Řada prodejců za doručení nic neúčtuje, ale ceny za doručení si u prodejce ověř.

 • Vrácení a výměnu zboží vyřizuje tvůj vybraný prodejce. Na podmínky vrácení zboží se zeptej svého prodejce.

PŘIZPŮSOBENÍ A PŘIDANÉ DETAILY

 • Ano, většinu týmového oblečení adidas na tomto webu si můžeš přizpůsobit a přidat jména, čísla a iniciály hráčů i název týmu, logo týmu nebo logo sponzora.

  Pokud si chceš oblečení přizpůsobit, hledej ikonu Přidat přizpůsobení, kterou na webu poznáš podle symbolu tužky.

 • Ano, pro přizpůsobení standardně platí tyto maximální počty znaků:

  •         15 znaků pro jméno hráče

  •         18 znaků pro název týmu

  •         2 znaky pro číslo hráče

  •         3 znaky pro iniciály hráče

  Pokud chceš oblečení přizpůsobit a přidat jména nebo čísla, která tyto maximální počty znaků překračují, doporučujeme to probrat s vybraným prodejcem na závěrečné stránce. 

 • Mezi povolené formáty patří .jpg, .jpeg, .png, .pdf, .gif, .psd, .ai, .svg a .eps. Maximální velikost souboru je 9 MB.

 • Detaily na přizpůsobené produkty nepřidává přímo adidas, ale tvůj vybraný prodejce. Podle vybraných produktů a možností prodejce si můžeš vybrat typ aplikace detailů, například nažehlení nebo výšivku.

   


 • Cenu za přidání detailů a případné slevy si musíš sjednat se svým prodejcem. Řada prodejců však za přidání detailů neúčtuje žádné příplatky.

PRODUCTS

 • Informace o dostupnosti jednotlivých produktů a datum, do kdy si je můžeš objednat, najdeš v katalogu na stránce s detaily produktu.

 • Podrobnější informace o velikostech produktů najdeš v tabulce velikostí: https://www.adidas.cz/help/size_charts

 • U našich produktů používáme řadu různých materiálů, a pokud je to možné, upřednostňujeme recyklované materiály a materiály šetrné k životnímu prostředí. Při výběru materiálů dbáme na náš cíl stát se ještě ekologicky udržitelnější společností.

  Pokud chceš vědět víc o materiálech, které používáme, přejdi do sekce věnované materiálům na našich korporátních webových stránkách: https://www.adidas-group.com/en/sustainability/products/materials/

  Materiály použité u konkrétního produktu najdeš na webové stránce s detaily produktu nebo na štítcích produktu.

SCHRÁNKY LOCKER

 • Do schránky Locker můžeš ukládat všechny soupravy, které se ti líbí, sdílet je s týmem a nechat o nich hráče hlasovat. Vybírání týmové soupravy pro příští sezónu bude snadnější než kdy dřív.

 • Schránku Locker si vytvoříš kliknutím na ikonu Locker v navigační liště nahoře. Schránku Locker si můžeš přizpůsobit a nahrát týmové logo, přidat popis a název týmu. 

  Dál už je to hračka. Po kliknutí na tlačítko Přidat soupravu ti položíme několik otázek. Na základě tvých odpovědí ti doporučíme až 5 souprav, které nejlépe vyhovují potřebám tvého týmu. Po zvolení jedné z nabízených možností můžeš kliknout na tlačítko + a upravit styl a barvy týmové soupravy. Kromě toho budeš mít možnost si tuto soupravu dále přizpůsobit – podle potřeby na ni můžeš doplnit jména a čísla hráčů, název týmu, týmové logo a logo sponzora. 

  Až budeš s úpravami u konce, můžeš soupravu přidat do své schránky Locker. Do schránky Locker můžeš přidat i další soupravy a svůj konečný výběr pak sdílet se zbytkem týmu.

 • Jestliže chceš sdílet schránku Locker se svým týmem, klikni na tlačítko Sdílet Locker v pravém horním rohu schránky Locker a vygenerovanou adresu URL rozešli členům týmu.

ÚČET

 • Vytvořit si účet na adidas Locker Room je snadné. Nejprve klikni na tlačítko „Přihlásit se“ v pravém horním rohu stránky. Zadej svou e-mailovou adresu a klikni na tlačítko „Přihlas se nebo se registruj“. Zadej své údaje a klikni na tlačítko „Registruj se“. Gratulujeme, tvůj účet byl vytvořen. Potvrzení ti pošleme e-mailem.

   

  Pokud už máš vytvořený účet v online obchodě adidas, můžeš stejnou e-mailovou adresu a heslo použít i pro přihlášení na web adidas Locker Room.

 • Pro obnovení hesla zadej svou e-mailovou adresu na stránce pro přihlášení a klikni na tlačítko „Přihlas se nebo se registruj“. Klikni na odkaz „Zapomněl/a jsem heslo“, zadej e-mailovou adresu registrovanou k tvému účtu  a klikni na tlačítko „Odeslat“.

  Dostaneš e-mail s potvrzení a dalšími pokyny pro vytvoření nového hesla.

 • Jestliže chceš upravit nastavení osobních údajů, přihlas se ke svému účtu a přejdi do sekce Můj účet. V části „Všeobecné informace“ můžeš změnit své jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo. V části „Změnit heslo“ si také můžeš vytvořit nové heslo.

 • Zavázali jsme se zajistit zabezpečení a ochranu osobních údajů našich zákazníků. Více informací o ochraně osobních údajů ze strany společnosti adidas najdeš v našich zásadách ochrany osobních údajů: https://www.adidas.cz/privacy-center?_ga=2.68507857.1130419492.1555972589-9295707.1555972589